Zadzwoń

Kilka informacji
o naszej
firmie

Facebook Facebook Instagram Linkedin

Dlaczego warto postawić na Britannię?

Britannia to firma z ponad 25-letnią tradycją. W tym czasie tysiące osób nauczyło się z nami różnych języków obcych. Największą  popularnością cieszą się kursy języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego, włoskiego, czeskiego czy też  polskiego dla obcokrajowców. Mieliśmy jednak także przyjemność organizowania kursów języków bardziej nietypowych, takich jak chiński, chorwacki czy szwedzki. Liczne grono naszych klientów spędziło z nami wiele lat i zdobyło cenną wiedzę oraz honorowane międzynarodowo certyfikaty. Od początku istnienia Britannii dbamy o najwyższe standardy nauczania, jakość prowadzonych przez nas kursów i kadrę najlepszych lektorów. Dążymy do tego, by nasi słuchacze wykorzystali poznany język obcy w praktyce.

Co warto wiedzieć?
firma

Misją naszej szkoły jest przygotowanie słuchaczy
do swobodnej komunikacji w języku obcym.

Firma

KURSY DLA FIRM Z DOTACJĄ UNIJNĄ

Jesteśmy zweryfikowanym dostawcą kursów językowych w ramach Bazy Usług Rozwojowych, prowadzonej przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP), co umożliwia mikro (w tym osobom samozatrudnionym), małym i średnim firmom uzyskanie dofinansowania nawet do 80% na naukę języka obcego.

parp bur

ZNAK JAKOŚCI

Posiadamy prestiżowy znak jakości TGLS Quality Alliance.
TGLS Quality Alliance to renomowana organizacja, zajmująca się certyfikacją placówek edukacyjnych, ze szczególnym naciskiem na szkoły językowe. Ich celem jest promowanie wysokich standardów nauczania języków obcych oraz wspieranie placówek edukacyjnych w dążeniu do doskonałości. Znak jakości TGLS to synonim profesjonalizmu i skuteczności w nauczaniu języków.

Certyfikat-TGLS

AUTORYZOWANE CENTRUM EGZAMINACYJNE PEARSON ENGLISH INTERNATIONAL CERTIFICATE

Jesteśmy akredytowanym ośrodkiem egzaminacyjnym honorowanych międzynarodowo egzaminów z języka angielskiego Pearson English International Certificate (Pearson Test of English General).

Przygotowywanie się do egzaminów zewnętrznych, nie tylko służy po to, by uzyskać potwierdzenie poziomu znajomości języka w szkole, na uczelni czy w pracy, lecz także wspiera motywację i efektywność nauki.

test-center Formularz kontaktowy

  Zapisz się do naszego newslettera

  Masz jakieś pytania?
  Chętnie na nie odpowiemy!

  Zerknij również do naszej sekcji FAQ - może
  znajdziesz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania!

  Sekcja FAQ Wycena tłumaczeń Formularz kontaktowy

  509 397 821, 32 423 77 01

  bok@britannia.pl

   Jesteśmy otwarci na pytania

   Kontakt