Zadzwoń

Poznaj nas lepiej

Facebook Facebook Instagram Linkedin
Olga Knotelska

Olga Knotelska

Doradca metodyczny j. angielskiego, lektor

Olga odpowiada za kwestie metodyczne z języka angielskiego dla dedykowanych klientów biznesowych.  Prowadzi zajęcia językowe zarówno dla klientów biznesowych, jak i dla klientów indywidualnych. Przygotowuje do egzaminów honorowanych międzynarodowo, egzaminu ósmoklasisty, matury czy też olimpiad językowych.

Agata Pieńkosz-Pacia

Doradca metodyczny j. angielskiego, lektor

Agata odpowiada za metodykę nauczania języka angielskiego, wykorzystanie odpowiednich narzędzi do nauczania oraz za dobór podręczników do kursów, które odbywają się w naszej szkole.  Prowadzi cykliczne szkolenia metodyczne dla naszych lektorów, związane z kreatywnym podejściem do zajęć oraz wykorzystaniem nowoczesnych technik nauczania.

Rafał Kosowski

Doradca metodyczny j. angielskiego, lektor

Rafał odpowiada za kwestie metodyczne z języka angielskiego dla dedykowanych klientów biznesowych.  Prowadzi zajęcia z języka angielskiego biznesowego, branżowego i technicznego w firmach, jak również lekcje przygotowujące do egzaminów honorowanych międzynarodowo: PTE General, LCCI English for Business.

Agnieszka Szczapińska

Doradca metodyczny j. niemieckiego, lektor

Agnieszka odpowiada za wszelkie kwestie związane z metodyką nauczania języka niemieckiego, w tym za dobór podręczników do kursów oraz za organizację szkoleń czy konsultacji merytorycznych z naszymi germanistami.

Agnieszka Szczapińska
Zespół
× Zoomed Image

  Zapisz się do naszego newslettera

  Masz jakieś pytania?
  Chętnie na nie odpowiemy!

  Zerknij również do naszej sekcji FAQ - może
  znajdziesz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania!

  Sekcja FAQ Wycena tłumaczeń Formularz kontaktowy

  509 397 821 32 423 77 01

  bok@britannia.pl

   Jesteśmy otwarci na pytania


   Pełna polityka prywatności dostępna tutaj

   Kontakt