Zadzwoń

25.01.2024

Dofinansowanie do 100% do szkoleń językowych z KFS

Wydatki na szkolenia pracowników są dla Twojej firmy wyzwaniem? Dobrymi rozwiązaniami warto się dzielić, dlatego dziś dzielimy się z Wami informacją, która może być kluczem do rozwoju Twojej firmy: ruszają dofinansowania do szkoleń z Krajowego Funduszu Szkoleniowego (KFS). To unikalna szansa, która nie tylko podniesie kwalifikacje Twojego zespołu, ale również pozytywnie wpłynie na efektywność działalności firmy.

Dlaczego warto skorzystać z dofinansowań KFS?

Dofinansowania KFS pozwalają na obniżenie kosztów szkoleń, co jest szczególnie istotne dla firm, które chcą inwestować w rozwój swoich pracowników, ale jednocześnie dbają o efektywność budżetu. Szkolenia finansowane przez KFS obejmują różnorodne obszary, umożliwiając podniesienie kwalifikacji pracowników, w tym oczywiście szkolenia językowe. Bez względu na branżę, z pewnością znajdziesz odpowiednią ofertę dopasowaną do potrzeb Twojej firmy.

Warunki dofinansowań

Z dofinansowania może skorzystać każdy pracodawca, zatrudniający minimum jedną osobę na umowę o pracę. Poziom dofinansowania dla mikroprzedsiębiorstw wynosi aż 100% kosztów kształcenia, a dla pozostałych firm 80% kosztów kształcenia. Sfinansować można kursy i szkolenia, mające na celu podniesienie kompetencji pracowników w wysokości nawet 300% przeciętnego wynagrodzenia na jednego pracownika!

Nabory do dofinansowań z KFS

Nabory do dofinansowań KFS odbywają się w bardzo ścisłych ramach czasowych. Nabory są okazją, ale także wyzwaniem – zalecamy śledzenie stron urzędów pracy, aby być na bieżąco z informacjami dotyczącymi dostępnych dofinansowań. Szukaj przede wszystkim informacji o terminach, a także regulaminów naborów, aby zawczasu przygotować odpowiednią dokumentację.

Co ważne – w dniu naboru spiesz się ze złożeniem dokumentów i staraj się to zrobić z samego rana, tuż po otwarciu naboru. Z naszych doświadczeń wynika, że szybkość złożenia dokumentów ma znaczenie.

Dofinansowania z KFS to wyjątkowa szansa, która może otworzyć przed Twoją firmą nowe możliwości. Niech rok bieżący będzie czasem rozwoju i inwestycji w przyszłość Twojej organizacji! 

Jeśli jesteście zainteresowani tematem, zachęcamy do kontaktu pod numerem: 501 617 303 lub mailowo: bok@britannia.pl.


POWRÓT

  Zapisz się do naszego newslettera

  Masz jakieś pytania?
  Chętnie na nie odpowiemy!

  Zerknij również do naszej sekcji FAQ - może
  znajdziesz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania!

  Sekcja FAQ Wycena tłumaczeń Formularz kontaktowy

  509 397 821 32 423 77 01

  bok@britannia.pl

   Jesteśmy otwarci na pytania

   Kontakt