Zadzwoń

19.12.2023

25 lat minęło jak jeden dzień

25 lat minęło jak jeden dzień – tak się czuję, choć patrząc w przeszłość, samej trudno mi w to uwierzyć, że czas tak szybko upłynął. W okresie tym Britannia się zmieniała i dorastała. Nie tylko skutecznie uczyliśmy naszych słuchaczy posługiwania się językami obcymi w pracy, ale również sami zdobywaliśmy nowe umiejętności niezbędne przy organizacji szkoleń, wdrożyliśmy nowe technologie. I, jak to w każdym biznesie bywa, doświadczyliśmy też wyzwań, natknęliśmy się na różne przeszkody, ale przede wszystkim mieliśmy przyjemność poznać wiele niesamowitych osób.

Konferencja HR

To dla tych niesamowitych osób postanowiliśmy z okazji 25-lecia Britannii zorganizować konferencję HR. Dlaczego HR, jeśli główną działalnością naszej firmy są szkolenia językowe dla firm małych, średnich i dużych? Dlatego, że często uczestniczymy w procesach HR naszych klientów firmowych – od procesów rekrutacyjnych (audyty językowe), przez zarządzanie motywacją, po zarządzanie kwalifikacjami pracowników (dbałość o praktyczne wykorzystanie języka obcego w pracy).

Wśród naszych gości znalazły się więc osoby, które na co dzień pracują w działach HR, zajmują się rekrutacją, szkoleniami i rozwojem pracowników. Podczas trzech warsztatów o różnej tematyce nasi goście mieli okazję zgłębić przydatne dla ich codziennej pracy zagadnienia, a pomiędzy warsztatami był czas na poznanie się, networking i nawiązanie ciekawych zawodowych relacji.

Dziękujemy wszystkim za udział!

Katarzyna Couchman

Dyrektorka Szkoły Języków Obcych i Biura Tłumaczeń Britannia

Zapraszamy na filmowy skrót z wydarzenia!


POWRÓT

  Zapisz się do naszego newslettera

  Masz jakieś pytania?
  Chętnie na nie odpowiemy!

  Zerknij również do naszej sekcji FAQ - może
  znajdziesz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania!

  Sekcja FAQ Wycena tłumaczeń Formularz kontaktowy

  509 397 821 32 423 77 01

  bok@britannia.pl

   Jesteśmy otwarci na pytania

   Kontakt